0 oy
724 gösterim
Merhaba. drp.su driver güncelleme sitesini biliyorsunuzdur. Bu driver güncelleme sitesi sizce güvenilir mi? Bu siteden bilgisayarımın sürücüsünü güncellesem sorun olur mu?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Drp.su driver güncelleme sitesi güvenilir mi? Bu siteden driver güncellemesi yapılmalı mı?

Drp.su sitesi sizin de bildiğiniz üzere driver güncelleme sitesidir. Bilgisayarınızda ki driverleri (sürücüleri) toplu olarak hepsini birden veya tek tek güncellemenizi sağlar. Ben size güvenilir mi diye sordum siz bana sitenin ne sitesi olduğundan bahsediyorsun diyebilirsin smiley Burada anlatmak istediğim bu siteden driver güncellerken azımsanamayacak bir derecede bazen bilgisayarlara yanlış sürücüler kurulabiliyor. Bu da bilgisayarınızın mavi ekran vermesi, sürücünün yanlış yüklenmesinden dolayı sürücüyü kaldırmadan tekrar sürücü yükleyememe gibi sorunlara yol açabiliyor. Genelde işinin ehli olmayan, uğraşmadan para kazanmanın peşinde olan bilgisayarcılar ve internet kafeler bu tarz otomatik driver yükleyici programları kullanırlar. Şahsen bilgisayarınıza driver yüklenecekse bu tarz sitelerden yüklememenizi tavsiye ederim. Bilgisayar ürecinizin sitesinde gerekli sürücüleri bulabilirsiniz. Bulamadınız mı? Sitemiz üzerinden soru sorarak bizlerden ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz. Bu işten sizin ne kazancınız var, kimse kimseye ücretsiz günahını dahi vermez diyenler illa ki olabilir. Bizim kazancımız sitemizin sağında solunda üstünde çıkan reklamlardan geliyor. Yani bir karşılığını alıyoruz makul bir şekilde smiley yes

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...