0 oy
1.2k gösterim

Driver Booster nedir?

Driver Booster ne işe yarar?

Driver Booster güvenli mi?

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Driver Booster nedir? Ne işe yarar?

Driver Booster, bilgisayarımızda ki donanımların (ekran kartı, ses kartı, işlemci gibi..) sürücülerinin (driver) güncel olup olmadığını veya kurulu olup olmadığını kontrol eden ücretli ve ücretsiz versiyonu bulunan bir sürücü güncelleme/yükleme programıdır.

Driver Booster programını ücretsiz olarak nereden indirebilirim?

Driver Booster programını ücretsiz olarak BURAYA tıklayıp kendi web sitesine girerek ücretsiz versiyonu sorsoyleyelim.com indirebilirsiniz. (Açılan sayfadan free download yazısına tıklayarak indirebilirsiniz.)

Driver Booster programı güvenli mi?

Güvenli diyip geçiştirmek yerine bunu biraz daha detaylı anlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum. O yüzden size karşılaşabileceğiniz problemleri anlatmaya çalışayım.

  • Driver Booster programını kurarken kurulum ekranında size "ücretsiz olarak şu programı kur, bu programı kur, bunu da kur" diye seçenekler gelebilir onlara sorsoyleyelim.com dikkat etmezseniz bilgisayarınıza Driver Booster programıyla birlikte bana göre gereksiz bir kaç program daha yüklenmiş olur.
  • Çok nadir de olsa bazen Driver Booster ile sürücülerinizi güncelledikten sonra halk deyimiyle mavi ekran veya bazı hata ekranlarıyla karşılaşabilir sistem geri yüklemesi yapmak durumuna kalabilirsiniz.

İçim rahat işim temiz olsun derseniz sürücülerinizi sorsoyleyelim.com bilgisayarınızın üreticisinin sitesinden indirmenizde fayda var.

Driver Booster programı nasıl kurulur? Nasıl kullanılır?

Programın nasıl kurulup nasıl kullanıldığıyla ilgili bir video hazırladık. Aşağıdan ilgili videomuzu izleyebilirsiniz.

Program nasıl kurulur? Nasıl kullanılır? Video >

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com
Driver booster tüm eski sürücülerinizi güncelleyen bir yazılımdır

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...