0 oy
5.4k gösterim
Merhaba arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde Google Play Store de PayBucks adında bir uygulama gördüm ve telefonuma kurdum. PayBucks görev yaparak kazanabiliyorsun. Fakat uygulama yorumları dikkatimi çekti. PayBucks güvenilir değil diyenler falan olmuş. Sizce PayBucks güvenilir mi? PayBucks para çekme limiti de 200 TL imiş. Ben daha o kadar biriktiremedim ama sizce PayBucks para ödüyor mu? PayBucks para kazandırıyor mu? PayBucks para veriyor mu?

2 Cevap

0 oy

PayBucks Güvenilir Mi? PayBucks Para Kazandırıyor Mu?

Bu uygulamayı birkaç gün önce bende sosyal medya da görmüştüm. Uygulama mağazasına girip uygulamayı incelediğimde dediğiniz gibi uygulamada görev yaparak paza kazanabiliyorsunuz. Fakat uygulamada ki para çekme limiti bana çok yüksek geldi. 200 TL değilde 50 TL falan olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum.


Peki PayBucks güvenilir mi? Uygulamayı inceledim fakat güvenilir olup olmadığı konusunda net bir fikrim yok. Uygulamada para biriktirip çekmediğim için de PayBucks para kazandırıyor mu? sorunuzu da yanıtlayamacağım. Uygulamadan para kazanan veya kazanamayan arkadaşlar var ise sorunuzu yanıtlarlar. 

PayBucks para veriyor mu? Sorusuna gelecek olursak. 200 TL limitine ulaşırsanız paranızı alabilirsiniz diye düşünüyorum. Yine uygulamadan para çekenler var ise onlar PayBucks para veriyor mu? sorunuzu daha iyi yanıtlarlar. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com
0 oy
Ben zar zor 3-5 kuruş biriktirmiştim sonra nolduysa uygulamaya güncelleme geldi ve hesabımda ki bakiye sıfırlandı. Sonrasında Google Play Store'de uygulama yorumlarına baktığımda bazı kişilerde de aynı durumun olduğunu gördüm...

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...