0 oy
93 gösterim
Yurt dışından para transferi alma ve para transferi yapmak için Transferwise.com sitesini kullanmak istiyorum. Fakat internette bir kaç kişi Transferwise.com'un kendisini mağdur ettiğini ödemeleri karşı tarafa göndermediğini belirtmişler. Ben de bu yorumları görünce içime bir kurt düştü bir de size sorma gereği duydum. Sizce Transferwise.com güvenilir mi? Para transferi yapılır mı?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Transferwise Güvenilir Mi?

Transferwise yurt dışında ve ülkemizde bir çok ülke de kullanılabilen uluslararası para transfer hizmetidir. Transferwise.com ile kolaylıkla ülkeler arası para transferi yapabilir veya para transferi alabilirsiniz. Örneğin yurt dışında bir tane euro hesabı açmak istediniz diyelim. Transferwise.com'u kullanarak kolayca yurt dışında euro hesabı açıp o hesabınıza para transferi alabilirsiniz. Daha sonra da burada ki paranızı Türkiye'de ki hesabınıza çekebilirsiniz. Yani kısaca Transferwise.com'u güvenle kullanabilirsiniz. Şahsen benim de şuanda Transferwise.com üzerinde hesabım mevcut. Ben genelde para transferi almak amacıyla kullanıyorum. Şuana kadar herhangi bir problem yaşamadım. Transferwise ülkemiz de Birleşik Ödeme Hizmetleri ile çalışıyor. Birleşik Ödeme Hizmetleri ile görüşüp aklınıza da ki soruları sorabilirsiniz. Birleşik Ödeme Hizmetleri'nin iletişim sayfasına aşağıdan erişebilirsiniz.

Birleşik Ödeme Hizmetleri

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.
Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...