0 oy
1.9k gösterim
Merhaba. Televizyonda telefonda ve bilgisayarda Netflix dil değiştirme işlemini nasıl yapabilirim?  Hiçbir işlem yapmadığım halde kendiliğinden Netflix ingilizce oldu. Bütün cihazlarım da şuanda Netflix ingilizce. Netflix Türkçe yapma konusunda problem yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Netflix Türkçe Yapma, Netflix Dil Değiştirme Nasıl Yapılır?

Netflix uygulaması bazen gelen güncellemelerle veya yapılan bakımlardan sonra kendilinden İngilizce olabiliyor. Böyle durumlarda bir çok kullanıcı Netflix İngilizce oldu diye yakınıyorlar. Fakat bu durumda ne yazık ki Netflix dil değiştirme işleminden başka yapabileceğiniz bir şey yok. Hesabınızda Netflix dil değiştirme işlemi yaparak tekrar istediğiniz dili seçip kaydediniz. Geçtiğimiz günlerde Netflix Türkçe yapma, Netflix dil değiştirme nasıl yapılır? adlı uygulamalı bir video hazırlamıştık. Aşağıda ki videolu anlatım görseline tıklayarak hazırladığımız videoyu izleyebilir ve kolayca Netflix Türkçe yapma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...