0 oy
460 gösterim
Geçtiğimiz günlerde Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik satın aldım. Bilekliğin kurulumunu Mi Fit üzerinden yaptım. Gördüğüm kadarıyla henüz Mi Band 5 cihazlara Türkçe dil desteği gelmemiş.

Xiaomi Mi Band 5 Türkçe yapma mümkün mü? Mümkünse nasıl yapılıyor bilgilendirebilir misiniz acaba?

1 cevap

0 oy

Bir süredir ülkemiz de de satışta olan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bilekliklere dediğiniz üzere henüz Türkçe dil desteği gelmedi. Bunun üzerine bir çok kullanıcı Xiaomi Mi Band 5 Türkçe yapma mümkün mü? diye merak etmeye başladılar. Peki gerçekten de Xiaomi Mi Band 5 Türkçe yapılabilir mi?

Xiaomi Mi Band 5 Türkçe Yapma

YouTube kanalımız da Xiaomi Mi Band 5 Türkçe yapma işlemlerini uygulamalı olarak anlatmıştık. Dilerseniz aşağıda ki videolu anlatım görseline tıklayarak anlatılan işlemleri uygulamayı deneyebilirsiniz. 

Video da yapacağınız herhangi bir yanlış işlem cihazınızın kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. Dolayısıyla yapacağınız işlemleri dikkatlice yapmalısınız.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...