0 oy
372 gösterim
Bilgisayarımdaki tüm dosyaların uzantısı herad oldu. Uzantısını değiştirsemde dosyalar açılmıyor. Örneğin; "res.jpg.herad" içinde tez konularıma yönelik dosyalar var. Benim için çok önemli yardımcı olur musunuz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

.herad virüsü silme

.herad virüsünün şifrelediği dosyaların şifresini çözme işlemini yapmadan önce bilgisayarınızdan herad virüsünü silin. Bilgisayarınızdan herad virüsünü silmek için Malwarebytes ve Avast virüs programlarını kullanabilirsiniz. Malwarebytes programının kurulumu ve virüs taramasının nasıl yapılacağı ile ilgili aşağıda ki resime tıklayarak videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

.herad virüsü şifre çözme

herad virüsü dosyalarınızı offline bir key kullanarak şifrelediyse bu dosyaları kurtarmak için aşağıdan STOPDecrypter adlı şifre çözme aracını kullanabilirsiniz. Bu şifre çözme aracı offline şifrenen dosyaları kurtarmak için kullanılabiliyor. Eğer dosyalarınız offline bir key kullanarak şifrelenmediyse ShadowExplorer programını kullanarak dosyanızı kurtarmayı deneyebilirsiniz. 

STOPDecrypter
ShadowExplorer

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...