0 oy
2.8k gösterim
Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik aldım fakat Mi Band 4 ingilizce çıktı. Mi Band 4 Türkçe yapma işlemini nasıl yapabilirim? Xiaomi Mi Band 4 nasıl Türkçe yapılır?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Xiaomi Mi Band 4 nasıl Türkçe yapılır? Mi Band 4 Türkçe dil desteği var mı?

Xiaomi Mi Band 4 e henüz Türkçe dil desteği gelmedi fakat aşağıda ki resime tıklayarak cihazınızı nasıl tamamen Türkçe yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. 

Xiaomi'nin akıllı bilekliği olan Mi Band 4 de Türkçe dil desteği var mı? ya da Mi Band 4 nasıl Türkçe yapılabilir? bu sorularınızı cevaplandırmaya çalışacağım. Mi Band 4 de henüz Türkçe dil desteği yok. İnternette bir forumda Xiaomi Mi Band 4 Türkçe yapma işlemi anlatılmış fakat orada anlatılan o işlemler Mi Band 4 çin versiyonuna ait işlemler. Mi Band 4 Türkçe yapma işlemini çin versiyonu Mi Band 4 üzerinde denemiş olsanız dahi bazı dil problemi sorunları ile karşılaşabiliyorsunuz. Dolayısıyla Mi Band 4 Türkçe dil desteği gelene kadar Mi Band 4 ingilizce kullanmak durumundasınız. Yakın zamanda Mi Band 4 Türkçe dil desteği gelecektir. Mi Band 4 e Türkçe dil desteği gelince, Mi Band 4 Türkçe yapma işlemini videolu anlatım olarak anlatacağız. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...