0 oy
3.0k gösterim
Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik aldım fakat Mi Band 4 ingilizce çıktı. Mi Band 4 Türkçe yapma işlemini nasıl yapabilirim? Xiaomi Mi Band 4 nasıl Türkçe yapılır?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Xiaomi Mi Band 4 nasıl Türkçe yapılır? Mi Band 4 Türkçe dil desteği var mı?

Xiaomi Mi Band 4 e henüz Türkçe dil desteği gelmedi fakat aşağıda ki resime tıklayarak cihazınızı nasıl tamamen Türkçe yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. 

Xiaomi'nin akıllı bilekliği olan Mi Band 4 de Türkçe dil desteği var mı? ya da Mi Band 4 nasıl Türkçe yapılabilir? bu sorularınızı cevaplandırmaya çalışacağım. Mi Band 4 de henüz Türkçe dil desteği yok. İnternette bir forumda Xiaomi Mi Band 4 Türkçe yapma işlemi anlatılmış fakat orada anlatılan o işlemler Mi Band 4 çin versiyonuna ait işlemler. Mi Band 4 Türkçe yapma işlemini çin versiyonu Mi Band 4 üzerinde denemiş olsanız dahi bazı dil problemi sorunları ile karşılaşabiliyorsunuz. Dolayısıyla Mi Band 4 Türkçe dil desteği gelene kadar Mi Band 4 ingilizce kullanmak durumundasınız. Yakın zamanda Mi Band 4 Türkçe dil desteği gelecektir. Mi Band 4 e Türkçe dil desteği gelince, Mi Band 4 Türkçe yapma işlemini videolu anlatım olarak anlatacağız. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...