0 oy
2.9k gösterim
Among Us Türkçe yapma imkanımız var mı? Oyunu bilgisayarıma Steam üzerinden indirip kurdum. Fakat oyun ingilizce. Among Us nasıl Türkçe yapılır? Among Us Türkçe yama indirme adresini paylaşabilir misiniz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Among Us Türkçe yapma imkanı şuanda sadece Steam üzerinden satın alınan Among Us versiyonunda geçerlidir. Eğer internetten Among Us oyununu ücretsiz olarak indirip oynuyorsanız; Among Us Türkçe yapma yamasını kullanamıyorsunuz.

Among Us Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Among Us Türkçe yapmak için oyunun Türkçe yamasının bilgisayarımıza kurulması gerekmektedir. Aşağıdan Among Us Türkçe yama kurulum dosyasını indirip bilgisayarınıza kurarsanız Among Us oyununu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Among Us Türkçe yama dosyasının kurulumu oldukça basittir. Yama dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Kurulum işlemlerinin videosunu da hazırladık. Aşağıda ki videolu anlatım bağlantısına tıklayarak Among Us Türkçe yapma yaması nasıl kurulur hemen uygulamalı olarak öğrenebilirsiniz.

Among Us Türkçe yapma

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...