0 oy
4.1k gösterim
Xiaomi telefonumda bölge değiştirme ayarını bir türlü bulamadım. Xiaomi bölge değiştirme işlemi nasıl yapılır? yardımcı olabilir misiniz?

Xiaomi bölgeyi Hindistan yapma şansımız var mı? Bazı arkadaşlarım Xiaomi bölge Hindistan olduğu zaman farklı özellikler ve uygulamalar geliyor diyor.

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Xiaomi telefonlarda bölge değiştirme işlemini bir çok kullanıcı telefonuna ülkemizde yüklenemeyen uygulamaları yüklemek için yapıyor. Xiaomi bölge değiştirme işlemi nasıl yapılır? adlı sorunuzun cevabını videolu bir şekilde verdik. Aşağıda ki videodan Xiaomi bölge değiştirme veya Xiaomi bölgeyi Hindistan yapma işlemlerini telefonunuza uygulayabilirsiniz.

Xiaomi Bölge Değiştirme Nasıl Yapılır?

Aşağıda ki videolu anlatımımız da sizlere Xiaomi bölge değiştirme işlemini detaylı bir şekilde sizlere anlattık. Telefonunuzun Ayarlar menüsünden yapabildiğiniz bu işlem sayesinde telefonunuza yeni uygulama ve özellikler gelmesini sağlayabiliyorsunuz. Altta ki videomuzu izlerken Xiaomi bölge değiştirme sorunu yaşarsanız videomuza veya buraya yorum bırakabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...