0 oy
679 gösterim

düzenledi
YouTube de ki Xiaomi Mi Band 4 Türkçe dil sorunu videonuzu izledim. 6 Eylülde ki güncellemeden bahsetmişsiniz. Satın alacağım üründe aynı sorunla karşılaşır mıyım? Teşekkürler.

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Xiaomi Mi Band 4 Türkçe dil sorunu

Akıllı bilekliği satın aldığınızda bileklik 6 Eylül de ki güncellemeyi aldıysa videoda ki Türkçe yapma işlemleri işe yaramayacaktır. Genelde Mi Fit ile eşleştirince bilekliğin yazılımı otomatik güncelleniyor. Önümüzde ki günlerde tüm bilekliklere yeni güncelleme ile birlikte Türkçe dil desteği gelecek. Hatta şuanda bazı kullanıcılara V1.0.7.04 sürüm numaralı yeni yazılım güncellemesi ile birlikte Türkçe dil desteği gelmiş durumda. En kısa zamanda bütün kullanıcılara geleceğini ümit ediyoruz. O yüzden beklemenizi öneririz. Arada sırada Mi Fit uygulamasından yazılım güncellemelerini kontrol et diyebilirsiniz. Aşağıda ki videodan yazılım güncellemesi kontrolü nasıl yapılır izleyerek öğrenebilirsiniz. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...