0 oy
1.1k gösterim
Bilgisayarım çok kötü olduğu için geçtiğimiz gün NVIDIA GeForce Now hesabı oluşturdum. İnternetimin fazla iyi olmamasından dolayı memnun kalmadım. NVIDIA GeForce Now hesabı silme kararı aldım fakat bir türlü NVIDIA GeForce Now hesabı nasıl silinir? bulamadım. NVIDIA GeForce Now hesabımı nasıl silebilirim? yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

NVIDIA GeForce Now Hesap Silme / Üyelik İptal Etme

GeForce Now hesabını iptal etmek için NVIDIA hesabınızı silmeniz gerekiyor. NVIDIA hesap silme işlemini gerçekleştirdikten sonra NVIDIA hesabınıza bağlı bütün hizmetler iptal ediliyor. Daha önceden NVIDIA GeForce Now hesabının nasıl silinebileceği ile ilgili bir video hazırlamıştık aşağıda ki videolu anlatım görseline tıklayarak hazırladığımız videolu anlatımı izleyebilirsiniz. Eğer NVIDIA hesabınızı silmeden sadece GeForce Now üyelik iptal etme işlemini gerçekleştirmek ve ücretli üyeliğinizi ücretsiz üyeliğe çevirmek istiyorsanız bu işlemi gerçekleştirmek oldukça basit. Aynı şekilde GeForce Now üyelik iptal etme işlemini de videolu anlatımımız da uygulamalı olarak anlattık.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...