0 oy
6.1k gösterim
Valorant hesabımı silmek istiyorum fakat bir türlü Valorant hesap silme bölümünü oyunda bulamadım. Valorant hesap silme konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Oyun içerisinde Valorant hesap silme bölümü ne yazık ki yok. Hatta direkt olarak Valorant hesap kapatma linki bile yok :) Valorant hesap silme işlemini yapabilmek için yetkililere bir destek talebi oluşturmak gerekiyor. 

Oluşturacağımız Valorant hesap kapatma talebi ile birlikte yetkililer hesabımızı maksimum 30 gün içerisinde kapatacaklardır. 

Valorant Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Valorant hesap silme talebi oluşturmak karmaşık gibi görünse de aslında oldukça basit bir işlemdir. Valorant hesap kapatma konusunda geçtiğimiz günlerde videolu bir anlatım hazırlamıştık. Aşağıda ki videolu anlatım görseline tıklayarak hazırladığımız Valorant hesap kapatma nasıl yapılır? adlı videomuzu izleyebilir ve kolayca Valorant hesabınızı silebilirsiniz.

Valorant hesap silme işlemini yapmadan önce bilmeniz gereken bir kaç nokta var. Bilmeniz gereken bu durumları video içerisinde de bahsettik ama burada da bahsetmiş olalım. Valorant hesap kapatma işleminden sonra hesabınızı tekrar açamaz kurtaramazsınız. Aynı hesap ile Riot Games'e ait diğer oyunlarda da hesabınız var ise bu hesaplarınız da silinecektir. 

Üstte ki videolu anlatım görseline tıklayarak hazırladığımız Valorant hesap silme videomuzu izleyerek kolayca Valorant hesabınızı silebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
25 Haziran 2023 eren sordu
0 oy
0 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...