0 oy
2.5k gösterim
GeForce Now hesabımda kredi kartı bilgilerini bir türlü kaldıramıyorum. Kart bilgileri düzenlenebiliyor ama kaldırma kısmını bir türlü kaldıramadım. GeForce Now kredi kartı bilgilerini kaldırma mümkün mü?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

NVIDIA GeForce Now Kredi Kartı Bilgilerini Kaldırma

GeForce Now hesabına kaydettiğiniz kredi kartı bilgilerini kaldırma yöntemi elbette ki mevcut. Dediğiniz üzere GeForce Now hesabınıza kredi kartınızı kaydettiğiniz zaman sadece GeForce Now kredi kartı bilgilerini silmek istediğiniz zaman maalesef ki silemiyorsunuz. Peki GeForce Now kredi kartı bilgilerini kaldırma işlemini nasıl yaparız? Bu sorunun çözümünü NVIDIA hesabınızı silerek gerçekleştiriyoruz. NVIDIA hesabınızı sildiğiniz zaman haliyle kayıtlı kart bilgileriniz de siliniyor. NVIDIA kart bilgilerini girdiğimiz kısıma kredi kartını silme butonu ekleyene kadar haliyle bu yöntemi uygulamak durumunda kalacağız. Peki NVIDIA hesabı nasıl silinir? bununla ilgili daha önceden bir videolu anlatım hazırlamıştık aşağıda ki videolu anlatım görseline tıklayarak hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...