0 oy
117k gösterim

yeniden gösterildi

Android,Iphone veya Windows da Telegram hesap silme işlemi nasıl yapılabilir? İnternette bununla ilgili anlatımlar var fakat bir türlü Telegram hesabımı silemiyorum. Telegram hesabı nasıl silinir yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Android, Iphone veya Windows'da Telegram Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Telegram hesap silme işlemi biraz karmaşık gibi görünse de aslında kolay bir şekilde Telegram hesabınızı silebiliyorsunuz. Telegram hesap silme ile ilgili daha önceden uygulamalı bir şekilde videolu anlatım hazırlamıştık. Dilerseniz aşağıda ki videolu anlatım görseline tıklayarak Telegram hesabı nasıl silinir? adlı videomuzu izleyebilir veya alt kısımda ki Telegram hesap silme işlemlerini sırayla uygulayabilirsiniz. Telegram hesap silme işlemini aşağıda ki anlatımımız ile yapamazsanız videolu anlatımımızı izlemeniz de fayda olduğunu belirtelim. Çünkü videomuz da Telegram hesap silme işlemini 2 farklı yöntemle nasıl yapabileceğinizden bahsettik.

Üstte ki videolu anlatım görseline tıklayarak Telegram hesap silme işlemlerini uygulamalı olarak görebilirsiniz.

Telegram hesap silme işlemlerini anlatmaya başlamadan önce küçük bir hatırlatma yapalım. Telegram hesabınızı silebilmek için Telegram hesabınıza hali hazırda giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Çünkü Telegram hesap silme işlemini sırasında sizden Telegram hesabınıza gelen onay kodunu girmeniz istenecek. 

Telegram Hesabı Nasıl Silinir?

  1. Telegram hesap silme sitesini buradan açın.
  2. Açılan sitede Your Phone Number yazan kısıma +905... formatında olacak şekilde telefon numaranızı yazın.
  3. Numaranızı ekrana yazdıktan sonra Next butonuna tıklayın.
  4. Telegram hesabınıza gelen doğrulama kodunu ekranda ki Confirmation Code kısmına yazın.
  5. Doğrulama kodunu yazınca alt kısımda ki Sign In butonuna tıklayın.
  6. Tıklayınca açılan sayfadan da son olarak Telegram Delete My Account butonuna tıklayın.

Bu işlemlerden sonra Telegram hesabınız tamamen silinmiş olacak. Eğer işlemler sırasında herhangi bir problem yaşarsanız veya 2. yöntemimizle Telegram hesap silme işlemini yapmak istiyorsanız üst kısımda ki videolu anlatım görseline tıklayarak Telegram hesap silme işlemlerini uygulamalı bir şekilde izleyip öğrenebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
23 Mart 2020 misafir sordu
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...