0 oy
2.2k gösterim
Call of Duty Warzone hesap silme işlemi nasıl yapılır? Oyuna girerken Blizzard hesabı ile girmiştim belki Blizzard hesabı silme işlemini yapmak gerekiyordur. Call of Duty Warzone hesabı nasıl silinir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Call of Duty: Warzone Hesabı Nasıl Silinir?

Dediğiniz üzere Call of Duty Warzone oyununu oynayabilmek için Blizzard hesabı gerekiyor. Dolayısıyla Call of Duty Warzone hesabı silme işlemini yapmak istediğiniz de Blizzard hesap silme işlemini yapmanız gerekli. Peki Blizzard hesabı nasıl silinir? Aşağıda ki adımları eksiksiz bir şekilde yaptığınız zaman Call of Duty Warzone hesap silme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Call of Duty Warzone Hesap Silme

  1. Aşağıda ki butondan Blizzard hesap silme sitesini açın.
  2. Karşınıza gelen sitede sayfanın en alt kısmına inin.
  3. Sayfanın alt kısmına indiğiniz de karşınıza I Understand yazısı ile başlayan bir kutucuk gelecek. O kutucuğu işaretleyin.
  4. Kutucuğu işaretledikten sonra Proceed butonuna tıklayın.
  5. Sonrasında mailinize doğrulama kodu gelecektir. Gelen doğrulama kodunu ekrana girin ve onaylayın.
  6. Bu işlemden sonra hesabınız en fazla 30 gün içerisinde silinecektir.

Gördüğünüz üzere Call of Duty Warzone hesap silme işlemi oldukça basit. Sizin gibi bir çok kullanıcı da Call of Duty Warzone hesabı nasıl silinir? diye merak ediyordu. Blizzard hesap silme işlemini yaptıktan sonra üstte de dediğimiz üzere hesabınız en fazla 30 gün içerisinde silinmiş olacaktır. Call of Duty Warzone hesap silme sitesini açmak için buraya tıklayın. Hesabınızı sildikten sonra bir daha hesabınızı geri getiremeyeceğinizi unutmayın. Eğer talep gelirse önümüzde ki günlerde Call of Duty Warzone hesabı nasıl silinir? konusunu anlattığımız detaylı bir video da hazırlayabiliriz. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...