0 oy
378 gösterim
Bir web sitem var ve Web siteme kartla odeme yöntemi ekleyeceğim. Bu noktada Iyzico kullanmayı düşünüyorum. Sizce Iyzico güvenilir mi? Iyzico kullanılır mı?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Iyzico güvenilir mi? Iyzico nasıl kullanılır mı? gibi sorularınıza cevap arayanlardansanız cevap basit. Iyzico 2012 yılında İstanbul da kurulan online ödeme hizmeti yani online pos hizmeti veren bir Türk şirketidir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansı ile, 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olmakla birlikte ayrıca PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonunun en yüksek seviyesi olan Level 1 sertifikasına da sahipler. Iyzico ile çalışan bir çok büyük firma bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; sahibinden.com, armut.com, sarar, zara, ciceksepeti.com, avon... Bütün referansları görmek için BURAYA tıklayabilirsiniz. Güvenilir bir şirket olmakla birlikte düşük komisyon oranlarıyla kullanılabilecek şirketler arasında en üst sıralardadır yes
 

BDDK Lisanslarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

PCI DSS Sertifikasını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...