0 oy
3.6k gösterim
Haylou Solar LS05 marka akıllı saatim var. İnternetten saatin videolarını izliyordum fakat videolarda hep 5 tane teması olduğundan bahsediliyor. Bu saatte sadece 5 tane mi kadran kullanabiliyoruz? Bir de Haylou Solar LS05 arka plana galeriden fotoğraf koymak için ne yapmam gerekir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Haylou Solar LS05 ilk çıktığında, uygulamasında 5 tane saat kadranı mevcuttu. Fakat sonradan gelen güncelleme ile birlikte kendi uygulaması üzerinden daha fazla saat kadranını kullanabiliyorsunuz. Hatta bunlarla sınırlı kalmamakla birlikte internetten kendiniz de saat kadranı indirip uygulayabiliyorsunuz. Kendi uygulamasında bir sürü saat kadranı olduğu için büyük ihtimalle internetten daha fazla kadran indirmeye gerek duymazsınız. Bu saatle ilgili bizim inceleme ve tema değiştirme videolarımız mevcut. Aşağıdan iki videomuzu da izleyebilirsiniz.Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
0 cevap
9 Mayıs 2022 Yahya sordu

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...