0 oy
365 gösterim
AirPods adını değiştiremiyorum. Hatta YouTube de ki aşağıda ki videonuzu izleyip, AirPods adını değiştirmek istedim fakat bir süre sonra AirPods adı eski haline geri dönüyor. AirPods adı değişmiyor ne yapmalıyım?

1 cevap

0 oy
AirPods adını değiştirme ile ilgili en çok yaşanan sorunlardan bir tanesini yaşıyorsunuz. Attığınız videomuzun yorumlar bölümünde bundan bahsetmiştik fakat gözünüzden kaçmış. Bu yaşadığınız sorun genelde AirPods'u 2. el olarak alanlarda karşılaşılıyor. Bunun sebebi de cihazın eski sahibinin AirPods'u iCloud hesabından kaldırmamış olması oluyor.
Bu sorunun çözümü için öncelikle AirPods'un arkasında ki butona 15 saniye basılı tutarak sıfırlamayı deneyin. Sıfırlama işlemi için detaylı bir videolu anlatımımız da var. Aşağıdan onu da izleyebilirsiniz. AirPods'u sıfırlamanıza rağmen sorun devam ederse; cihazın eski sahibinden AirPods'u iCloud hesabından kaldırmasını isteyin.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
9 Mayıs 2022 Yahya sordu
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...