0 oy
1.4k gösterim
Windows 11 de sağ tık menüsüne bir türlü alışamadım. Yeni sağ tık menüsü bence çok kötü. Windows 11 eski sağ tık menüsüne geri dönmek mümkün mü? Eğer mümkün ise Windows 11 sağ tık menüsü değiştirme nasıl yapılır anlatabilir misiniz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Windows 11 sağ tık menüsünü değiştirme

Windows 11 de sağ tık menüsünü eski haline döndürmek mümkün. Bir takım programlar kullanarak veya bilgisayarın kayıt defterine müdahale ederek Windows 11 sağ tık menüsünü değiştirme işlemini yapabiliyorsunuz. Geçtiğimiz günlerde konuyla alakalı biz de küçük bir program hazırlamıştık. Buradan programı bilgisayarınıza indirip, robottv şifresi ile rar dosyasından programı çıkartın. Sonrasında programda ki Enable seçeneğinden Windows 11 de ki sağ tık menüsünü eski haline döndürebilirsiniz. Tekrar varsayılan haline döndürmek isterseniz Disable seçeneğini kullanabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdan konuyla alakalı videolu anlatımımızı da izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...