0 oy
585 gösterim
YouTube ye bir tane video yükledim. Yükleme işlemi bittikten sonra video işlendi ve videomu yayınlamadan önce videomu izleyebiliyorum. Buraya kadar her şey normal fakat video açıklamasını ve başlığını yazdığım sırada ne olduysa oldu ve Video ayarları güncellenemedi Lütfen daha sonra tekrar deneyin şeklinde hata vermeye başladı. Ne yaptıysam Video ayarları güncellenemedi Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatasını çözemedim. Video yükledikten sonra çıkan Video ayarları güncellenemedi Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası çözümü nedir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

"Video ayarları güncellenemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin." hatası çözümü nedir?

Videonuzu yükledikten sonra karşınıza çıkan Video ayarları güncellenemedi lütfen daha sonra tekrar deneyin hatasının üç nedeni olabilir. Bu nedenlerden ilki YouTube sunucuları ile alakalı genel bir problem olabileceğidir. Eğer YouTube sunucularında genel bir problem var ise Video ayarları güncellenemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası ile karşılaşmanız oldukça normal bir durumdur. YouTube sunucularında bir problem yok ve siz hala Video ayarları güncellenemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası ile karşılaşıyorsanız ikinci neden internetiniz ile ilgili bir problem olabileceğidir. Eğer internetiniz de herhangi bir problem (bağlantı kesikliği, internet kopmaları veya aşırı yavaşlıklar) video ayarları güncellenemedi lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası ile karşılaşmanıza neden olabilir. Üçüncü ve son neden ise videoyu yüklediğiniz tarayıcı ile YouTube arasında ki bağlantıda herhangi bir problem olabileceğidir. Bu durumda yükleme yaptığınız tarayıcınızı komple kapatıp tekrar açın. Sorununuz çözülmüş mü kontrol edin. Örneğin Google Chrome üzerinden YouTube kanalınıza video yüklediniz ve Video ayarları güncellenemedi lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası ile karşılaşıyorsanız Google Chrome internet tarayıcısını kapatıp tekrar açın ve tekrar kontrol edin.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...