0 oy
978 gösterim

Google Search Console ekranında URL denetimi aracıyla Web sitemde ki bir URL adresinin dizine eklenmesini istediğimde Hata! Bir sorun oluştu. Dizine ekleme isteğiniz gönderilirken sorun oldu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin şeklinde bir hata alıyorum. Bu hatanın sebebi nedir? Search Console dizine ekleme istediğiniz gönderilirken sorun oldu hatası çözümü nedir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Google Search Console URL inceleme aracında web sitenizde ki URL adresini inceledikten sonra URL'nin dizine eklenmesini istediğiniz sırada aldığınız dizine ekleme isteğiniz gönderilirken sorun oldu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatasının nedeni daha önceden yapmış olduğunuz çok sayıda ki URL adresinin dizine eklenmesi isteğinizden kaynaklanmaktadır. Google bize günlük limiti doldurdunuz uyarısını göstermek yerine bu şekilde bir uyarı gösteriyor. 1 gün sonra tekrar denediğiniz de bu hatanın düzeldiğini göreceksiniz. Örneğin Yandex de günlük 20 olan URL gönderme limiti Bing de 10.000 dir.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...