0 oy
1.1k gösterim
Turkcell BiP uygulamasında Üzgünüm, konumunun belirlenmesi sırasında bir sorun yaşandı. Lütfen daha sonra tekrar deneyebilir misin? Şeklinde bir hata alıyorum bip konum belirlenemedi hatasını nasıl çözebilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Turkcell BiP uygulamasında aldığınız Üzgünüm, konumunun belirlenmesi sırasında bir sorun yaşandı. Lütfen daha sonra tekrar deneyebilir misin? hatası çözümü için aşağıda ki işlemleri uygulayabilirsiniz.

Turkcell BiP konum belirlenemedi hatası çözümü nedir?

  1. Telefonunuz da konumunuz kapanmış olabilir konumunuz açık mı kontrol edin.
  2. Telefonunuzun intetnet bağlantısında problem olabilir. Internet bağlantınızı test edin.
  3. Telefonunuzda sahte konum uygulaması kullan ayarı aktif olabilir. Bu ayar kapalı mı kontrol edin. Geliştirici seceneklerinden bu ayarı bulup kapatabilirsiniz.
  4. Turkcell BiP uygulaması güncel olmayabilir. Google Play Store ye girip uygulamanız güncel mi kontrol edin. Güncel değilse güncelleyin.
  5. Bu işlemler sorununuzu çözmezse telefonunuzu kapatıp açın. Herhangi bir bug yüzünden konumunuz tespit edilemiyor olabilir.
Bu işlemleri uygulayarak Turkcell BiP uygulamasında konum belirlenemedi hatası yani Üzgünüm, konumunun belirlenmesi sırasında bir sorun yaşandı. Lütfen daha sonra tekrar deneyebilir misin? sorununu çözebilirsiniz.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...