0 oy
4.6k gösterim
Turkcell BiP sürpriz nokta da Üzgünüm, işlemini şu anda gerçekleştiremiyorum. Lütfen daha sonra tekrar dene! hatası alıyorum sebebi ne olabilir?

2 Cevap

0 oy

Turkcell BiP Sürpriz Nokta da aldığınız Üzgünüm, işlemini şu anda gerçekleştiremiyorum. Lütfen daha sonra tekrar dene! Hatasını nasıl çözebilirsiniz? Bu konuda size yapabileceğiniz işlemleri anlatacağım. Aşağıda ki işlemleri uygulayıp Turkcell BiP sürpriz nokta sorununu çözmeyi deneyebilirsiniz.

  1. Öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin. Modemden bağlanıyorsanız modemi açıp kapatın. Mobil veriden bağlanıyorsanız telefonu kapatıp açın.
  2. Daha sonra uygulamalardan Turkcell BiP uygulamasını bulup ön belleği ve verileri temizle seçeneğini kullanarak hafızasının temizlenmesini sağlayın.
  3. Telefonunuzun konumunun açık olduğundan emin olun.
  4. Turkcell BiP uygulamanızın güncel olup olmadığından emin olun. Google Play Store üzerinden uygulamanız güncel mi değil mi görebilirsiniz.
  5. Bu işlemler sorununuzu çözmezse uygulamayı kaldırıp tekrar kurun
0 oy
Aynı hatayı bende alıyorum yazdığınız herşeyi yaptım düzelmedi ne yapabilirim.

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...