0 oy
1.1k gösterim

AliExpress hesabıma giriş yapmaya çalıştığımda doğrulama kodu kısmında Ağ Hatası Lütfen yenileyin veya geri bildirin şeklinde bir hata veriyor. Aliexpress giriş yapmaya çalışırken aldığım bu hata neden kaynaklanabilir? Çözümü nedir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

AliExpress hesabıma giriş yapmaya çalışırken doğrulama kodu kısmında giriş yapmaya çalışırken Ağ hatası lütfen yenileyin veya geri bildirin hatası nedeni ve çözümü nedir?

AliExpress hesabınıza girmeye çalışırken karşılaştığınız ağ hatasının nedeni sizinle ilgili değildir. Bu hata giriş ekranında yer alan ziyaretçinin robot olup olmadığını anlamaya yarayan doğrulama kodundan kaynaklanan geçici bir hatadır. Hata genelde sayfayı yenileyince veya internet tarayıcısını kapatıp açınca düzelir fakat bunları yapmanıza rağmen halen bu hatayla karşılaşıyorsanız aşağıda videomuz da ki işlemi uygulayabilirsiniz. Bu videoda ki işlemlerde bilgisayarınızda ki DNS ön belleğini temizlemiş olacaksınız. Videoda ki işlemlerden sonra internet tarayıcılarınızı kapatıp tekrar açmayı unutmayın. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...