0 oy
163 gösterim

Bilgisayarımda virüs taraması yaptırmaya çalıştığımda tarama beklenmedik bir şekilde durdu. Lütfen taramayı tekrar başlatın diye hata alıyorum. Virüs taraması yaptıramıyorum. Tarama beklenmedik bir şekilde durdu. Lütfen taramayı tekrar başlatın hatası çözümü nedir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Bilgisayarınızda virüs taraması yaptırmaya çalıştığınızda aldığınız tarama beklenmedik bir şekilde durdu.Lütfen taramayı tekrar başlatın hatası çözümü için bilgisayarınızı güvenli modda başlatarak virüs taraması yaptırmanızı öneririz. Bilgisayarınızı güvenli modda nasıl başlatabileceğinizi aşağıda soruda ki cevabımızdan öğrenebilirsiniz. Bilgisayarınızı güvenli modda başlatmanıza rağmen bu tarama beklenmedik bir şekilde durdu. Lütfen taramayı tekrar başlatın hatasıyla karşılaşıyorsanız bu hatayla karşılaştığınız virüs programınız hangisiyse o virüs programına virüs bulaşmış ya da virüs programının dosyaları hasar görmüş olabilir. Bunun için o virüs programını kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz ya da size önerebileceğimiz MalwareBytes virüs programını deneyebilirsiniz. MalwareBytes programını da yine aşağıda ki sorudan indirebilir ve kullanımını da sorudan öğrenebilirsiniz.

Bilgisayar güvenli modda nasıl başlatılır?

MalwareBytes nasıl indirilir? MalwareBytes ile nasıl virüs taraması yaptırılır?

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...