0 oy
523 gösterim

Google Search Console de URL denetimi bölümünden web sitemde ki bir sayfayı aradığım zaman URL Google de yok diye hata alıyorum bu hatanın nedeni ne olabilir?

URL Google'da yok 

Bu sayfa dizinde değil, ancak bu durum bir hatadan kaynaklanmıyor. Sayfanın neden dizine eklenmediğini öğrenmek için aşağıdaki ayrıntılara bakın.

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Google Search Console URL Google de yok sorunu nasıl çözülür?

Search Console ekranında sitenizde ki URL adresini sorguladığınız zaman karşınıza URL Google de yok uyarısı geliyorsa sorguladığınız bağlantı adresiniz Google de yok veya içeriği değişmiş demektir. Bu problemi çözmek için URL Google'de yok uyarısının altında ki dizine eklenmesini iste butonuna tıklayarak bu sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz. Dizine eklenmesini iste butonuna tıkladıktan sonra bu uyarının düzelmesi 1-2 günü bulabilir. Daha sonra URL adresinizi sorguladığınız zaman karşınıza gelecek olan ekran aşağıda ki şekilde olacaktır.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...