0 oy
2.3k gösterim
Google Search Web Console de "Doğru standart etikete sahip alternatif sayfa" şeklinde bir ibare çıkıyor bu ne anlama gelmektedir?
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba,  Google Search Web Console de "Doğru standart etikete sahip alternatif sayfa" ibaresi az çok anlaşılabileceği üzere var olan bir sayfanın kopyası olduğunu belirtmektedir. Sizin bu konuda bir şey yapmanız gerekmiyor. Google Search Console Yardım bölümünde bu ibareyle ilgili bir açıklama yayımlanmış. Açıklamayı sizlerle paylaşırsam aynı şeyi söylediğini görebilirsiniz.

"Doğru standart etikete sahip alternatif sayfa: Bu sayfa, Google'ın standart olarak tanıdığı bir sayfanın kopyası ve söz konusu standart sayfaya doğru şekilde yönlendiriyor. Burada bir şey yapmanız gerekmez!"

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

bu yazdığınız google web console da olan standart tanımlama zaten. rica etsem. Doğru standart etikete sahip alternatif sayfa mesajından kastedilen belirtilen url'deki içeriğin kopya içerik olduğumu yani içeriğin daha önce başkya bir yerde yayınlanmış bir içerik oldu mu? Eğer bu şekilde anlamamız gerekirse içeriğimin kopya olmadığından eminim. Zaten kopya içerik denetlemesinden de geçirdiğimde de böyle bir problem olmadığını gösteriyor. Rica etsem bu konuda daha açıklayıcı bir şeyler söylermisiniz.

şimdiden çok teşekkürler

iyi çalışmalar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...