0 oy
462 gösterim
Windows 10 da başlangıç menüsünde ki canlı hava durumu kutucuğu yanlış konumu gösteriyor. Ayarlıyorum ama hala yanlış konumu gösteriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Başlangıçta ki canlı hava durumu kutucunun yanlış konumu göstermesi sorununun çözümü için canlı hava durumu kutucuğunun üzerine tıklayın. Açılan hava durumu ekranından sol alt köşede ki ayarlar ikonuna tıklayın. Ayarlar ikonuna tıkladıktan sonra Genel sekmesine gelin. Genel sekmesinden sayfayı en aşağıya kaydırın. Aşağı kaydırınca aşağıda başlangıç konumu şeklinde bir başlık göreceksiniz. Başlangıç konumunun altında ki varsayılan konum kutucuğunu işaretleyiniz. İşaretledikten sonra tam altında ki arama kutucuğuna bulunduğunuz konumu yazınız. Örneğin; Antalya yazın bulun tamam diyin. Daha sonra tekrar kontrol edin sorununuz çözülmüş olması gerekiyor. Eğer çözülmediyse bu işlemlerden sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar deneyin
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...