0 oy
1.4k gösterim

Bilgisayarıma indirdiğim bir programı kurmaya çalışırken bu uygulama güvenliğiniz için engellendi hatası ile karşılaşıyorum. Bu uygulama güvenliğiniz için engellendi. Bir yönetici bu programı çalıştırmanızı engelledi şeklinde bir uyarı ile karşılaşıyorum. Windows 10 bu uygulama güvenliğiniz için engellendi hatası çözümü nedir? Bir yönetici bu programı çalıştırmanızı engelledi hatası çözümü nasıl yapılır?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Windows 10 Bu uygulama güvenliğiniz için engellendi hatası çözümü

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda program kurarken karşınıza gelen bu uygulama güvenliğiniz için engellendi hatasının çözümü aslında oldukça basittir. Bu hata ile ilk karşılaştığınız zaman bir türlü programınızı bilgisayarınıza kuramazsınız fakat bu hatadan kurtulduğunuz zaman Bu uygulama güvenliğiniz için engellendi. Bir yönetici bu programı çalıştırmanızı engelledi uyarısı ile karşılaşmadan kolayca programlarınızı kurabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan isterseniz bu uygulama güvenliğiniz için engellendi hatası çözümü için ne yapabiliriz hemen sizlere anlatmaya başlayalım. Windows bu uygulama güvenliğiniz için engellendi sorununu kökten çözmek için aşağıda ki adımları eksiksizce uygulayın.

  • BURAYA tıklayarak bağlantıda ki programı indirin.
  • İndirdiğiniz zip dosyasına sağ tık yaparak buraya çıkart diyin.
  • Daha sonra zip içerisinden çıkan uygulamayı kuramadığınız program ile aynı dizine, aynı konuma taşıyın.
  • İndirdiğiniz program kuramadığınız program ile aynı dizinde olduktan sonra kuramadığınız programın kurulum dosyasına mouse'nizin sol tuşu ile basılı tutarak indirdiğiniz programın üzerine sürükle bırak yapınız.
  • Sürükle bırak yaptıktan sonra işlemi doğru yaptıysanız karşınıza siyah bir pencere açılır. Bu siyah pencere içerisinde Successfully unsigned yazıyorsa işleminiz başarıyla tamamlanmış demektir.
  • Bu yazıyı gördükten sonra kuramadığınız programı bilgisayarınıza kolayca kurabilirsiniz.

Bu anlatımdan işleminizi yapamadıysanız veya herhangi bir noktada takıldıysanız bu işlem için videolu anlatım hazırladık. Dilerseniz aşağıda ki resime tıklayarak Windows 10 bu uygulama güvenliğiniz için engellendi hatası çözümünü uygulamalı anlatımımızı izleyerek öğrenebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...