+1 oy
444 gösterim

Youtube'de 7-8 dk duruyorum sonra Youtube ve video donuyor hiçbir şeye tıklayamıyorum.

Google'den araştırdım cevap çıkmadı, yardım edin lütfen.

~ Soru yazım hataları sebebiyle düzenlenmiştir. - Editör

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba Eren,

Sitemize hoşgeldin wink Sorunun çözümü için yapabileceklerini anlatmaya çalışalım.

 1. İlk önce bilgisayarının ekran kartının sürücüsünün kurulu olduğuna emin ol. Eğer ekran kartının sürücüsü güncel değil veya kurulu değilse öncelikle onu kurman gerekecektir.
  (Bilgisayarın dizüstü bilgisayarsa modelini, masaüstü bilgisayarsa anakart modelini öğrenip sitesinden ekran kartı driverini indirmen sorsoyleyelim.com gerekir. Eğer istersen Driver Booster programını kullanabilirsin. Bu programla ekran kartı sürücünü otomatik indirip kurabilirsin. Programı indirmek için BURAYA tıklayarak sitesine gidebilirsin.)
   
 2. Ekran kartı sürücünün güncel olduğuna emin olduktan sonra, sonra ki iş bilgisayarımıza Adobe Flash Player kurmaktır. Adobe Flash Player'i BURAYA tıklayarak sitesine gidebilir oradan kurulum yapabilirsiniz. Flash Player'i kurduktan sonra tarayıcınızı kapatıp tekrar açınız.
   
 3. Flash Player'i de kurduktan sonra hala sorununuz devam ediyorsa kullanmış olduğunuz internet tarayıcısını denetim masasına girip program ekle ve kaldırdan kaldırıp tekrar yükleyiniz. İnternet tarayıcınızı kaldırıp tekrar sorsoyleyelim.com yüklemenize rağmen halen sorununuz devam ediyorsa farklı bir internet tarayıcısından girmeyi deneyin. (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer gibi..)
   
 4. Son olarak da bir de bilgisayarında virüs taraması yaptırmanı öneririz. Virüs taraması için Malwarebytes sorsoyleyelim.com adlı virüs programını kullanabilirsin. BURAYA tıklayarak virüs programının sitesine gidebilir oradan indirip bilgisayarına kurabilirsin. (Bu programın nasıl kullanılacağıyla ilgili bir videomuz var istersen BURAYA tıklayarak da onu izleyebilirsin.)

Takıldığın veya sormak istediğin şeyleri bu cevabın altından "yorum" butonuna tıklayarak sorabilirsin.

Kolay gelsin

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com
abi ben yaptım herşeyi driver herlşeyi günceledi ama olmuyo hayla devam ediyo
Bilgisayarında ki bütün tarayıcılarda da (Google Chrome, Firefox, Opera vs..) donuyor mu Youtube?
abi seten chromandan deniyorum yandex ve operadan bakim

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...