0 oy
479 gösterim

Android telefonuma Tango programı kurmuş ve bir Tango hesabı oluşturmuştum. Artık kullanmak istemiyorum. Bu Tango hesabımı nasıl silebilirim?

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba arkadaşlar,

Bilgidiğiniz üzere görüntülü görüşme ve sohbet programı olan Tango ülkemiz de de oldukça popüler bir uygulama. Dolayısıyla uygulamayı kullandıkça veya zamanla bu tarz sorular da meydana çıkabiliyor.  Aslında çoğu uygulamada olduğu gibi Tango da da -Hesabımı Sil- gibi bir buton olsa sorsoyleyelim.com herkes hesabını oradan silebilse güzel olurdu ama ne yazık ki Tango yetkilileri henüz bunu düşünememiş görünüyor laugh Hesap oluşturanlar hesabını silmekte zorlansın diye mi böyle yapıyorlar anlayabilmiş değiliz ama üzülmeyi Tango hesabınızı kalıcı olarak silmeniz mümkün yes > Buraya < tıklayarak açılan sayfada ki formu doldurduğunuz da sorsoyleyelim.com Tango hesabınız bir kaç gün içerisinde siliniyor. Bu silinme süreci bazen 1-2 hafta olabiliyor. Sabırlı olmak gerekiyor smiley "Ya kaç gün oldu hala Tango hesabım silinmemiş, ben tekrar şu formu doldurayım" diyip de aynı formu tekrar doldurmaya çalışmayın. Formu bir sefer doldurmanız sorsoyleyelim.com yeterli. Konuyla ilgili bir videolu anlatımımız mevcut isterseniz aşağıda ki linkten videolu anlatımımızı da izleyebilirsiniz. İyi günler

Videolu anlatım;

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...