0 oy
165 gösterim

Bilgisayarıma virüs bulaştı. Bir türlü silemedim. Bir çok virüs programı denedim ama başarılı olamadım. Yardımcı olur musunuz?

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba arkadaşlar,

Bu makalemde bilgisayarınızda ki virüsleri nasıl temizleyebileceğinizi anlatmaya çalışacağım. Size anlatacağım sorsoyleyelim.com yöntemleri sırasıyla deneyerek virüslerin çoğundan kurtulabilirsiniz. İsterseniz zaman kaybetmeden anlatıma geçeyim.

İlk önce bilgisayarınız da Avast, Eset (Nod32), Kaspersky ve Malwarebytes virüs programlarıyla sorsoyleyelim.com bir tarama yaptırınız. Avast virüs programını açılışa programlamanızı öneririm. Açılışa programladığınız taktirde bilgisayarınız açılmadan virüs taraması yapılacaktır. Böylelikle virüsler devreye girmeden virüsü silme şansınız artacaktır. Avast virüs programını denedikten sonra Malwarebytes virüs programını deneyiniz. Bu virüs programı da kendini kanıtlamış virüs programlarından birisidir.

Yine de bir çözüme ulaşamazsanız bilgisayarınızı güvenli modda açıp öyle tarama yaptırmayı deneyin. Bilgisayarınızı güvenli modda nasıl sorsoyleyelim.com başlatacağınızı bilmiyorsanız BURAYA tıklayarak konuyla alakalı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...