0 oy
286 gösterim
iPhone'da WhatsApp bildirimleri gelmiyor. İnternette araştırma da yaptım fakat bir türlü WhatsApp bildirim gelmeme sorununu çözemedim. Rica etsem WhatsApp bildirimleri gelmiyor ise iPhone'da ne yapabilirim anlatabilir misiniz? Teşekkürler

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

iPhone'da WhatsApp bildirimleri gelmiyor ise bunun birkaç nedeni olabilir. Konuyla alakalı videolu anlatımımız da mevcut dilerseniz aşağıda ki videolu anlatımda ki işlemleri uygulayabilirsiniz.

WhatsApp bildirimleri gelmiyor iPhone

Telefonunuzda WhatsApp bildirim sorunu yaşıyorsanız aşağıda ki adımları sırasıyla kontrol edip uygulayarak sorunuzu çözebilirsiniz.  WhatsApp bildirim gelmeme sorunu nasıl çözülür hemen anlatmaya başlayayım.
  1. Telefonunuz da hafıza problemi olup olmadığını kontrol edin. Hafıza problemi yaşıyorsanız telefonunuz da boş yer açın.
  2. Rahatsız etme modu açık mı bakın. Açıksa kapatın.
  3. Düşük güç modu açık olabilir. Açıksa kapatın.
  4. Ayarlardan WhatsApp bildirim ayarlarını kontrol edin. İzin vermemiş olabilirsiniz.
  5. Arka planda uygulama yenileme özelliği kapalı olabilir. Bu özelliği açıp; WhatsApp uygulamasına da izin verin.
Bu bahsettiğimiz adımları videomuz da sırasıyla kontrol ettik. Dilerseniz bizimle birlikte videodan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...