0 oy
202k gösterim
Merhaba. Ben yanlışlıkla bir tane Instagram Reels videomu profil ızgarasından kaldır dedim. Sonrasında bu işlemi yaptığım Instagram Reels videom profilde görünmüyor, sadece Reels sekmesinde görünüyor. Ben bu Reels videosunu tekrar nasıl profilime ekleyebilirim? Bu konuda daha önceden Instagram Reels videosunu profilde gösterme adlı bir videonuz varmış fakat onda ki işlemler benim bu sorunuma uygun olmadığı için işime yaramadı. Rica etsem profil ızgarasından kaldır denilerek kaldırılan Instagram Reels videosu tekrar profilde nasıl gösterilebilir araştırabilir misiniz?

1 cevap

0 oy

Profilden kaldırılan Instagram Reels videosunu tekrar profilde gösterme

Instagram da Reels videosu paylaştığınız zaman otomatik olarak profiliniz de bu video görünmeye başlıyor. Dediğiniz gibi yanlışlıkla Instagram Reels videosunu profil ızgarasından kaldır dediğiniz zaman şuan ki Instagram sürümünde bu Reels videosu tekrar profile eklenemiyor. Buna rağmen yine de profilden kaldırılan Instagram Reels videosu geri getirme mümkün. Instagram uygulamasının eski bir sürümünü telefonumuza yükleyerek Instagram Reels videosunu geri getirebiliyoruz. Buraya tıklayarak Instagram uygulamasının eski bir apk dosyasını telefonunuza indirin. Instagram Apk dosyasını telefonunuza indirdikten sonra telefonunuza kurulumunu yapın. Daha sonra reels videonuzu bulup, üç noktaya dokunadak profil ızgarasına ekle diyin. İşlem bu kadar.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...