0 oy
966 gösterim
Instagram hikayesine gizlice bakma programı var mı? Bir tane Instagram hesabının paylaştığı hikayeye bakmak istiyorum fakat hikayeyi görenler arasında ben görünmeyeyim.
Instagram hikayesine gizlice bakma programı var mı? Mümkünse ücretsiz olursa sevinirim. Teşekkürler.

1 cevap

0 oy

Instagram hikayesine gizlice bakma programı olarak bir çok program mevcut. Benim kendi kullandığım güzel bir program var. Program üzerinden Instagram hikayelerine görünmeden bakma imkanımda oluyor. Aşağıdan programı indirebilirsiniz. Instagram hikayesine gizlice bakma programını kurup açmadan önce ufak bir hatırlatma yapayım. Instagram bu tarz programları kullanan hesapları kapatabiliyor. Bundan dolayı kendinize sahte bir tane Instagram hesabı oluşturup onunla uygulamaya giriş yapmanızı öneririz. Instagram gizlice hikayeye bakma programını buradan indirebilirsiniz. Ben program da Instagram hikayelerine gizlice bakma özelliğinin yanı sıra Instagram da beni geri takip etmeyenleri görme özelliğini de kullanıyorum. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
21 Eylül 2022 Rıdvan sordu
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...