0 oy
163 gösterim
Merhabalar. Benim ücretsiz video kesme programı önerisine ihtiyacım var. Elimde bir tane video var. Bu videonun başından ufak bir kısmı kırpmak istiyorum. Fakat internette bulduğum programlar hep ücretli. Ücretsiz video kırpma programı önerisinde bulunabilir misiniz? Ya da böyle bir program var mı? Sadece videonun ufak bir kısmını kırpacağım başka bir şey yapmaya gerek yok. Videomun istediğim kısmını kırpabileyim benim işimi görür.

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Bu tarz işlemleriniz için kullanabileceğiniz ücretsiz video kesme programı aramanıza hiç gerek yok. Windows'a ait Fotoğraflar uygulaması da zaten aynı işi görüyor. Kolay bir şekilde videonuzu kırpabiliyorsunuz. Uygulama Windows'a ait olduğu için de haliyle ücretsiz. Ücretsiz video kırpma adlı YouTube'a hazırladığımız bir videomuz vardı. Aşağıya ilgili videoyu bırakıyorum. Kendiniz yapamazsanız, videodan adım adım ilerleyerek videonuzu kolayca kırpabilirsiniz.,
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...