0 oy
85 gösterim
Bİlgisayarda açtığım bir programı nasıl gizleyebilirim? Örneğin ben bilgisayardan oyun açmak istiyorum ama istediğim anda bunu nasıl gizleyebilirim? Birisi ekrana baktığı anda bu açık olan oyunu direkt olarak görmemeli. Bunu nasıl yapabilirim? (Windows 10 kullanıyorum)

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Bilgisayarda açık olan bir program / oyun nasıl gizlenir?

Bilgisayarda açtığınız oyunu veya programı gizlemek Windows 10 da çok kolay. Windows 10 da bulunan Yeni Masaüstü oluşturma özelliği sayesinde ikinci bir masaüstü oluşturarak birinci masaüstünüzde bulunan programların/pencerelerin görünmemesini sağlayabilirsiniz. Windows 10 bilgisayarınızda yeni masaüstü oluşturmak için Klavyenizden Windows ve Tab tuşlarına aynı anda basın. Bastığınız zaman ekrana gelen Yeni masaüstü butonuna tıklayarak yeni masaüstünüzü oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz masaüstü ekranları arasında geçiş yapmak için yine aynı şekilde Windows ve Tab tuşlarını kullanabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
21 Kasım 2018 Açık dosyalar arası geçiş nasıl yapılır? sordu

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...