0 oy
432 gösterim
Merhaba. Bilgisayarımda ki işlemci ve ekran kartının sıcaklığını ölçmek için kullanabileceğim Türkçe, basit ve kullanışlı bir program öneriniz var mı? İnternette işlemci ekran kartı sıcaklık ölçme programı araması yaptığımda bir sürü programa denk geldim ama çoğu işimi görmedi. Yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap

0 oy

Merhaba, ekran kartı işlemci sıcaklık ölçme programı olarak bahsettiğiniz üzere bir çok program mevcut. Bu programlardan bazıları Core Temp, Afterburner, HWiNFO 64, Speen Fan vs. Büyük ihtimalle bu programları da görmüş veya kullanmışsınızdır. Bizim size burada önereceğimiz program hem Türkçe hem de bilgisayarınızın işlemcisini ve ekran kartını test etme imkanı sunuyor. Programın adı OCCT. Bu programda sistem bilgilerinizi, sıcaklık ve voltaj değerlerinizi görebilirsiniz. Programı aşağıdan indirebilirsiniz. Programın ekran görüntüsünü de ekliyorum. Programı indirmek için buraya tıklayın.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...