0 oy
347 gösterim

Xiaomi Mi 8 telefonuma nasıl format atabilirim?

Xiaomi Mi 8 nasıl formatlanır?

Xiaomi telefonlarda format nasıl atılır?

Xiaomi Mi 8 hard reset işlemi 

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Xiaomi Mi 8 format nasıl atılır?

Xiaomi telefonlara format atma işlemi hemen hemen diğer telefonlarla aynı, pek farkı yok diyebiliriz. Bir kaç işlem ile Xiaomi Mi 8 format atma (hard reset) işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Xiaomi Mi 8 formatlama işleminin nasıl yapıldığını aşağıda ki videomuzdan uygulamalı olarak öğrenebilirsiniz.

Xiaomi Mi 8 format atma işleminden önce nelere dikkat edilmeli?

Diğer telefonlarda olduğu gibi bu telefonda da format atmadan önce dikkat etmeniz gereken noktalar mevcut. Örneğin Xiaomi Mi 8 Hard Reset işleminden önce telefonunuzun şarjının en az %50 olduğundan emin olun. Şarjınız bu seviyenin altındaysa telefonunuzu şarj ettikten sonra Xiaomi Mi 8 format atma işlemine başlayınız. Bunun yanı sıra telefonunuzu formatlamadan önce telefonunuzda ki verileri (resim,video, müzik, rehber vs..) de yedeklediğinizden emin olunuz. 

Xiaomi Mi 8 hard reset işleminden sonra ne yapılmalı?

Xiaomi Mi 8 telefonunuzu formatladıktan yani hard reset işlemi uyguladıktan sonra diğer telefonlara göre yapmanız gereken ekstra bir şey yok. Yedekleriniz varsa yedeklerinizi geri yüklemeniz, kullandığınız uygulamalarınızı kurmanız yeterli olacaktır.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...