0 oy
3.1k gösterim

Microsoft Store üzerinden bir tane uygulama kurmaya çalışıyorum fakat Al dediğimde karşıma Nereye Yüklemek İstersiniz? şeklinde bir seçenek çıkıyor ve bir türlü bilgisayarıma bu uygulamayı yükleyemiyorum. Microsoft nereye yüklemek istersiniz sorunu çözümü nedir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Microsoft Nereye Yüklemek İstersiniz Sorunu

Microsoft Store üzerinden herhangi bir uzantı veya uygulamayı indirmeye çalıştığınız da karşınıza Nereye Yüklemek İstersiniz diye uyarı geliyorsa büyük ihtimalle şuanda bu işlemi yaptığınız bilgisayarınız da ki kullanıcı hesabı microsoft hesabınız değildir. Yani Windows da ki kullanıcı hesabınız da Microsoft Hesabınız tanımlı değil ve ilgili microsoft hesabınızla oturum açmıyorsanız bu uyarı ile karşılaşıyor olabilirsiniz. 

Nereye yüklemek istersiniz uyarısı ile karşılaştığınız da normalde ekrandan bilgisayarınızı seçip Şimdi Yükle veya Download Now seçeneğine tıklamanız gerekir.

Sorunun çözümü ile ilgili detaylı bir çözüm videosu hazırladık. Aşağıda ki videolu anlatım resmine tıklayarak ilgili videomuzu izleyebilirsiniz.

Microsoft Store Nereye yüklemek istersiniz sorunu

Nereye yüklemek istersiniz uyarısının altında bilgisayarım çıkmıyor diyorsanız ilgili Microsoft hesabınıza cihazınızı eklemeniz gerekir. Microsoft hesabınıza cihazınızı eklemek için de buraya tıklayarak Microsoft hesabınızda ki cihazlar bölümü sayfasını açın. Üstte ki bağlantıya tıklayarak Microsoft hesabınız da cihazlar sayfasına girince Cihazınızı göremiyor musunuz? seçeneği karşınıza çıkacaktır. Buradan Cihazınızı göremiyor musunuz? seçeneğine tıklayarak bilgisayarınızı Microsoft hesabınıza ekleyin. Bilgisayarınızı Microsoft hesabınıza ekledikten sonra tekrar uygulamayı yüklemeyi denerseniz Nereye Yüklemek İstersiniz uyarısının altında bilgisayarınızın çıkması gerekiyor.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
8 Ağustos 2023 Eray Aşır sordu
0 oy
0 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...