0 oy
489 gösterim

Android Google Play Store'de Facebook Lasso uygulamasını indirmek istiyorum fakat bu öğe ülkenizde kullanılamıyor uyarısı ile karşılaşıyorum. Ne yaptıysam bu öğe ülkenizde kullanılamıyor sorununu çözemedim. Google Play Store bu öğe ülkenizde kullanılamıyor sorunu çözümü nedir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Google Play Store bu öğe ülkenizde kullanılamıyor sorunu

Google Play de bu öğe ülkenizde kullanılamıyor sorununun karşımıza çıkmasının nedeni indirmeye çalıştığınız uygulama yayımcısının bulunduğunuz ülke de ilgili Facebook Lasso uygulamasının ülkemizde kullanılamamasından kaynaklanmaktadır. Facebook'a ait bu uygulama bildiğim kadarıyla şuanda sadece ABD'de kullanılabiliyor. Peki bu uygulamayı telefonumuza şuan indiremez miyiz? Evet bir takım yöntemlerle bu sorunu çözebilirsiniz.

Play Store Bu öğe ülkenizde kullanılamıyor sorunu çözümü nedir?

Google Play Store bu öğe ülkenizde kullanılamıyor sorununun çözümü için detaylı bir anlatım videosu hazırladık. İlgili çözüm videomuz da ki işlemlerle birlikte bu öğe ülkenizde kullanılamıyor uyarısından kurtulabilir ilgili uygulamayı indirebilirsiniz. Aşağıda ki videolu anlatım görseline tıklayarak ilgili çözüm videomuzu izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...