0 oy
848 gösterim
Google Play Store üzerinde abonelik görünmeme sorunu çözümü hakkında ne yapabilirim? Kredi kartımdan her ay sürekli Google Play Store adı altında farklı uygulamalardan para çekiliyor. Google Play Store de abonelikler sekmesine girdiğimde Google Play Store abonelik görünmüyor. Abonelik görünmeme sorunu hakkında ne yapabilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Google Play Store Abonelik Görünmeme Sorunu

Google Play Store de aboneliklerin görünmeme sorunu çözümü aslında oldukça basittir. Bu sorun genelde ilgili uygulamaya farklı bir Google Play Store hesabı üzerinden abone olmanızdan kaynaklanmaktadır. Telefonlarında bir kaç tane Play Store hesabı olan kullanıcılarda bu durum çok sık görülebilir fakat dediğimiz üzere sorunun nedeni oldukça nettir. Sorunun çözümü için de abone olduğunuz ilgili hesabı seçmeniz gerekmektedir. Bu sorunla ilgili videolu anlatım hazırlamıştık. Aşağıda ki videolu anlatım görseline tıklayarak hazırladığımız videoyu izleyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...