0 oy
350 gösterim
Bilgisayarıma Milasparreprob.club virüsü bulaştı. İnternet tarayıcımda sürekli reklam açıp duruyor. İnternet tarayıcım kapalı olsa bile sürekli reklam çıkartıyor. İki gündür beni deli etti bir türlü virüsü Defender ile de silemedim yardımcı olur musunuz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Milasparreprob.club virüsünü bilgisayarınızdan silmeniz için size önereceğimiz aşağıda ki adımları uygulayınız. Milasparreprob.club virüsü sizin de dediğiniz üzere bir tarayıcı virüsüdür. Genelde karşınıza reklamlar çıkartır ve kullanıcıyı aşırı derecede rahatsız eder. Bu Milasparreprob.club virüsünden kurtulmak oldukça basit. Aşağıda ki işlemleri sırasıyla yapın böylelikle virüsten kurtulmuş olacaksınız. 

Milasparreprob.club Virüsü nasıl silinir?

  • Öncelikle bilgisayarımızdan virüsün çekirdek dosyalarını silmek için MalwareBytes ve Spyhunter virüs programlarını kullanın. Malwarebytes ile nasıl tarama yaptırabileceğinizi ve nasıl indirebileceğinizi aşağıda ki videodan öğrenebilirsiniz.
  • Malwarebytes yazılımını indirmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.
  • SpyHunter nasıl indirilir ve nasıl tarama yaptırılır?
  • Bilgisayarınızda virüsün çekirdek dosyalarını sildikten sonra bilgisayarınızın açılışın da ki bilinmeyen şeyleri iptal edin. Bilgisayarınızın açılışında ki bilinmeyen yazılımları nasıl kaldırabileceğinizi aşağıda ki videodan öğrenebilirsiniz.
  • Bilgisayarınızın açılışında ki bilmediğiniz yazılımları iptal ettikten sonra son olarak da bilgisayarınızda ki hosts dosyanızın içeriğini temizleyin. Hosts dosyasının içeriğinin nasıl temizlenip kaydedileceğine de aşağıda ki videomuzdan bakabilirsiniz.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...