0 oy
765 gösterim
Bilgisayarıma gandcrab 5.2 virüsü bulaştı ve tüm dosyalarım şifrelendi. Bilgisayarıma bulaşan gandcrab 5.2 virüsü şifre çözme işlemini nasıl yapabilirim? gandcrab 5.2 şifre çözme nasıl yapılır? gandcrab 5.2 virüsü konusunda yardımcı olur musunuz? teşekkürler

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Gandcrab 5.2 virüsü gandcrab 5.1 virüsünün geliştirilmiş hali olmakla birlikte diğer versiyonuna göre çok daha tehlikelidir. Bilgisayarınızda ki bütün dosyalarınızı şifreler ve veri kaybı yaşamanıza yol açar. 

Gandcrab 5.2 virüsünü bilgisayarımdan nasıl temizleyebilirim?

Gandcrab 5.2 virüsünü bilgisayarınızdan temizlemek için MalwareBytes ve Bit Defender programlarını kullanabilirsiniz. Bu iki virüs programıyla virüsün bilgisayarınızdan silinmesini sağlayabilirsiniz.

Gandcrab 5.2 virüsünün şifrelediği dosyalarımı nasıl kurtarabilirim? Gandcrab 5.2 şifre çözme dosya kurtarma nasıl yapılır?

Gandcrab 5.2 virüsünün şifrelediği dosyaları çözmek için şuanda yapabileceğiniz bir şey yok. Bu virüsün 5.2 versiyonu çok yeni olduğundan dolayı henüz dosyaları kurtarmak için bir çözüm yöntemi üretilmedi. Gandcrab 5.2 dosya kurtarma yöntemi bulunduğunda çözümü paylaşacağız.

Virüsün şifrelediği dosyaları kurtarmak artık mümkün. BURAYA tıklayarak Bitdefender'in geliştirdiği şifre çözücü uygulamayı kullanabilirsiniz. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com
Benimde pc ye bulaşdı mali verilerin olduğu yazılım dosyalarım ve birçok görselimin uzantısı değişdi kullanamıyorum yokmu çaresi

şuan için ne yazık ki dosyaları kurtarmanın bir çözümü yok. Çözüm bulunana kadar dosyalarınızı harici bir diskte saklamanızı tavsiye ederiz. Çözüm bulunduğunda dosyalarınızı kurtarırsınız. Virüsün şifrelediği dosyaları kurtarmanın bir yolu bulundu. Yukarıda ki cevabı inceleyiniz.

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...