0 oy
2.2k gösterim
Wolfroom apk indirdim kurdum fakat uygulamayı kurduktan sonra telefonum sanki virüs varmış gibi sapıtmaya başladı. Bende wolfroom dan oldu diye düşünerek  uygulamayı kaldırdım. Sizce wolfroom apk virüs içeriyor mu? Wolf room güvenilir mi?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Wolfroom apk virüs içeriyor mu? Wolf room apk güvenilir mi? Bu sorularınızı cevaplandırmaya çalışalım.
Wolf room uygulamasının virüs içerip içermediği konusunda net bir bilgimiz yok fakat legal bir uygulama olmadığı için virüs içerme ihtimaline karşı yine de tedbirli davranmanızda fayda var. Google Play Store haricinde telefonunuza kuracağınız uygulamalar telefonunuzun güvenliğini tehlikeye sokabileceğinden dolayı wolfroom uygulamasınıda kurmadan önce ve sonra dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Çünkü Google Play Store de uygulamalar bir nebze de olsun kontrol ediliyor diyebiliriz fakat harici uygulamalar da biraz daha savunmasız kalıyorsunuz. Umarız konu ile ilgili az çok bilgi sahibi olmuşsunuzdur.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...