0 oy
3.7k gösterim

Bilgisayarımda Akis Kart programını kurmaya çalıştığımda Derleme bileşeninin yüklenmesi sırasında bir hata oluştu şeklinde bir hata alıyorum. Bu derleme hatasını nasıl çözebilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Akis Kart programını kurarken aldığınız derleme bileşeninin yüklenmesi sırasında bir hata oluştu hatasının çözümü için aşağıda ki adımları uygulayabilirsiniz.

 1. Öncelikle bilgisayarınızda herhangi bir Java ve Akis Kart programı kurulu olmadığından emin olunuz. Bilgisayarınızdan program ve özelliklere girerek bütün Java programlarını ve akis kart programlarını kaldırın.
 2. Bilgisayarınızda en son NetFreamwork programının kurulu olduğundan emin olun. Aşağıda ki linklerden işletim sisteminize uygun olan NetFreamwork versiyonunu indirebilirsiniz.
  Windows XP ve Windows 7 Net Freamwork indir
  Windows 8 ve üstü Net Freamwork indir
 3. Bilgisayarınızda bütün Windows güncelleştirmelerini yaptırdığınızdan emin olun. Windows güncelleştirmelerini yaptırmış olmak önemli. 
 4. Daha sonra işletim sisteminiz kaç bit ise ona göre aşağıda ki Windows'un vc_redist programını kurun.
  x86: vc_redist.x86.exe
  x64: vc_redist.x64.exe
 5. Bu işlemlerden sonra aşağıda ki Akis Kart programı kurulum videomuzu izleyerek Akis Kart programınızı baştan kurun. 
Bu işlemlerden sonra Akis Kart Derleme bileşeninin yüklenmesi sırasında bir hata oluştu sorunundan kurtulmuş olmanız gerekiyor. Sorun yaşadığınız veya takıldığınız yer olursa yorum yazmaktan çekinmeyin. Kolay gelsin
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
28 Kasım 2021 Mustafa sordu

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...