0 oy
1.5k gösterim
Bilgisayarımı kapatmaya çalıştığım zaman bu uygulama bilgisayarı kapatmayı engelliyor gibisinden bir uyarı alıyorum ve bilgisayarım otomatik kapanmıyor. O uygulamayı kapattıktan sonra bilgisayarımı kapatabiliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler

1 cevap

0 oy

seçti
 
En İyi Cevap


Bilgisayarınızı kapatmaya çalıştığınız zaman bazen kapatmadığınız uygulamalarınız bilgisayarınızın kapatılmasına engel olabilir. Engel olduğu için bilgisayarınız kapanmaz ve ekranınızda bu uygulama kapatmayı engelliyor şeklinde bir uyarı çıkar. Bu sorundan tamamiyle kurtabilirsiniz. Bugün konuya videolu anlatım ekleyeceğim. Yukarıya ekleyeceğim videolu anlatımımızı izleyerek sorundan tamamiyle kurtulabileceksiniz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken bir husus var. Bu sorundan kurtulduktan sonra artık bilgisayarınız kapanırken açık bir uygulamanız varsa kapatmanızı söylemeyeceği direkt kapanacağı için kaydedilmemiş verileriniz varsa bu verileriniz kaybolabilir. Yani bilgisayarınızda Word belgesinde bir şeyler yazıp KAYDETMEDEN ve kapatmadan direkt bilgisayarı kapattığınızda o Word içerisinde ki verileriniz haliyle doğal olarak kaydedilmeyecektir.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...