0 oy
495 gösterim

Yükleyici, bu videoyu ülkenizde kullanıma sunmadı sorunu

Youtube de Çukurova dizisini izlemek istiyorum fakat diziyi açtığımda Yükleyici, bu videoyu ülkenizde kullanıma sunmadı yazıyor ve videoyu izleyemiyorum. Youtube de ki yükleyici bu videoyu ülkenizde kullanıma sunmadı sorunu nasıl çözülür?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Youtube Yükleyici, bu videoyu ülkenizde kullanıma sunmadı

Youtube de son günlerde nedense bir çok dizi kanalı kanallarında ki dizinin son bölümlerini ülkemizde izlenmeye kapatıyorlar ve bizlerde Yükleyici, bu videoyu ülkenizde kullanıma sunmadı uyarısı ile karşılaşıyoruz. Belli bir süre sonra ülkemizde izlenmeye açıyorlar. Ama elbette ki onların bu videoyu ülkemizde izlenmeye açmasından önce bu bölümleri farklı yöntemlerle kolaylıkla izleyebiliriz. 

Yükleyici, bu videoyu ülkenizde kullanıma sunmadı sorunu çözümü nedir?

Bu sorunu Android telefonlarda, tabletlerde, akıllı televizyonlarda hatta Android televizyonlarda yaşıyor olabilirsiniz. Bizde bu durumu göz önünde bulundurarak konuyla alakalı tüm platformda bu sorunu nasıl çözebilirsiniz detaylı bir çözüm videosu hazırladık. Aşağıda ki görselden hazırladığımız videoyu izleyerek Youtube video kullanılamıyor Yükleyici bu videoyu ülkenizde kullanıma sunmadı sorunu çözümü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...