0 oy
8.6k gösterim

Bilgisayarımın D sürücüsünde ki dosyaları silerken beklenmedik bir hata klasörü silmenizi engelliyor hatası alıyorum bu sorun nasıl çözülür?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Bilgisayarınız da ki herhangi bir dosyayı silmek istediğinizde "Beklenmedik bir hata klasörü silmenizi engelliyor" hatası alıyorsanız bu hatanın bir kaç nedeni olabilir. Beklenmedik bir hata klasörü silmenizi engelliyor hatasının çözümü için öncelikle bilgisayarınız da ki virüs programlarını ve diğer programların tamamını kapatıp tekrar deneyin. Sağ altta saatin oraya gizli olan programlar da buna dahil. Sorununuz çözülmezse bilgisayarınıza birazdan vereceğim dosyaları zorla silme programını kurup o şekilde silmeyi deneyin. BURAYA tıklayarak zorla silme programını indirebilirsiniz. Yine de işe yaramazsa bilgisayarınızı güvenli mod da başlatın ve tekrar dosyayı silmeyi deneyin. 

Bilgisayar güvenli mod da nasıl başlatılır? 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
28 Kasım 2021 Mustafa sordu

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...